Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: None
he: ללא

en: default
he: ברירת מחדל

en: - None -
he: - ללא -

en: Not found
he: לא נמצא

en: Media
he: מדיה

en: Appears in: @bundles.
he: מופיע ב: @bundles.
