Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: default
hi: तयशुदा

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Media
hi: मीडिया

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
