Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: None
hr: Nema

en: default
hr: Zadano

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Media
hr: Mediji

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
