Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: None
hu: Nincs

en: default
hu: alapértelmezés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Not found
hu: Nem található

en: Media
hu: Média

en: Auto-play files on page load
hu: Fájlok automatikus lejátszása oldalbetöltéskor

en: Use caution when combining this option with multiple players on the same page.
hu: Óvatosnak kell lenni, ha ez a beállítás ugyanazon az oldalon több lejátszóval kombinálva is alkalmazásra kerül.

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Appears in: @bundles.
hu: Megjelenés helye: @bundles.

en: Configure the settings for the Video.js module.
hu: A <em>Video.js</em> modul beállításainak kezelése.
