Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: default
oc: defaut

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Media
oc: Mèdia

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Appears in: @bundles.
oc: Apareis dins : @bundles.
