Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: None
fa: هیچ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Media
fa: رسانه

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Appears in: @bundles.
fa: نمایش در @bundles.
