Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: None
ro: Nimic

en: default
ro: implicit

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Appears in: @bundles.
ro: Apare în: @bundles.
