Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: None
uk: Немає

en: default
uk: замовчування

en: - None -
uk: - Немає -

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Media
uk: Медіа

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Appears in: @bundles.
uk: Місце знаходження: @bundles.
