Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: None
de: Keine

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Media
de: Medien

en: Hide controls
de: Steuerelemente verbergen

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Appears in: @bundles.
de: Erscheint in: @bundles.
