Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: None
id: Tiada

en: default
id: standar

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Appears in: @bundles.
id: Tampak di: @bundles.
