Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: default
lv: noklusējums

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Media
lv: Multivide

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Appears in: @bundles.
lv: Pieejams: @bundles.
