Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: default
be: прадвызначана

en: - None -
be: - Нічога -

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
