Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: None
pl: Brak

en: default
pl: domyślny

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: @entity:@bundle
pl: @entity: @bundle

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Appears in: @bundles.
pl: Występuje w: @bundles.
