Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: None
ru: Нет

en: default
ru: по умолчанию

en: Not found
ru: Не найдено

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Auto-play files on page load
ru: Автовоспроизведение файлов при загрузке страницы

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Appears in: @bundles.
ru: Местонахождение: @bundles.
