Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: None
sv: Ingen

en: default
sv: förvald

en: Not found
sv: Hittades ej

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Appears in: @bundles.
sv: Förekommer i: @bundles.
