VideoPublishing (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Save
be: Захаваць

en: Format
be: Фармат

en: API Key
be: Ключ API

en: Media
be: Мультымедыя
