VideoPublishing (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Media
bn: মাধ্যম
