VideoPublishing (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Installation instructions
bo: སྒྲིག་འཇུག་གསལ་བཤད
