VideoPublishing (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: - None -
ca: - Cap -

en: Save
ca: Desa

en: Player
ca: Reproductor

en: Media
ca: Multimèdia

en: Video
ca: Vídeo

en: Installation instructions
ca: Instruccions d'instal·lació
