VideoPublishing (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: - None -
cy: - Dim -

en: Save
cy: Cadw

en: Format
cy: Fformat

en: Media
cy: Cyfryngau
