VideoPublishing (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Save
da: Gem

en: API Key
da: API-nøgle

en: Installation instructions
da: Installationsvejledning
