VideoPublishing (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Format
el: Μορφή

en: Media
el: Μέσα

en: Installation instructions
el: Οδηγίες εγκατάστασης
