VideoPublishing (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Description
es: Descripción

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Save
es: Guardar

en: Format
es: Formato

en: Player
es: Reproductor

en: API Key
es: Clave API

en: Media
es: Multimedia

en: Video
es: Vídeo

en: Installation instructions
es: Instrucciones de instalación
