VideoPublishing (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Save
et: Salvesta

en: Format
et: Vorming

en: Media
et: Meedia

en: Installation instructions
et: Paigaldamise juhised
