VideoPublishing (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Save
fi: Tallenna

en: Format
fi: Muoto

en: Player
fi: Esitysmuoto

en: Installation instructions
fi: Asennusohjeet
