VideoPublishing (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Save
gl: Gardar

en: Format
gl: Formato

en: Player
gl: Reproductor

en: Media
gl: Medios

en: Installation instructions
gl: Instruccións de instalación
