VideoPublishing (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Description
hr: Opis

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Save
hr: Spremi

en: Format
hr: Oblik

en: Media
hr: Mediji
