VideoPublishing (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Save
hy: Պահպանել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Media
hy: Մեդիա
