VideoPublishing (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Save
is: Vista

en: Format
is: Stílsnið

en: API Key
is: API Lykill

en: Media
is: Margmiðlunarefni
