VideoPublishing (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Save
it: Salva

en: Format
it: Formato

en: Installation instructions
it: Istruzioni di installazione
