VideoPublishing (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Description
ja: 説明

en: - None -
ja: - なし -

en: Save
ja: 保存

en: Format
ja: フォーマット

en: Media
ja: メディア

en: Video
ja: ビデオ

en: Installation instructions
ja: インストール手順
