VideoPublishing (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Media
km: មេឌៀ
