VideoPublishing (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Player
kn: ಆಟಗಾರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ
