VideoPublishing (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Format
ku: فۆرمات

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
