VideoPublishing (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Save
lt: Saugoti

en: Format
lt: Formatas

en: API Key
lt: API raktas
