VideoPublishing (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Save
mn: Хадгалах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
