VideoPublishing (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Media
my: မီဒီယာ
