VideoPublishing (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: - None -
nl: - Geen -

en: Save
nl: Opslaan

en: Format
nl: Opmaak

en: Player
nl: Speler

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Installation instructions
nl: Installatie-instructies
