VideoPublishing (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Save
oc: Enregistrar

en: Player
oc: Jogaire

en: Media
oc: Mèdia

en: Installation instructions
oc: Instruccions d'installacion
