VideoPublishing (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Description
pl: Opis

en: - None -
pl: - Brak -

en: Save
pl: Zapisz

en: API Key
pl: Klucz API

en: Video
pl: Wideo

en: Installation instructions
pl: Instrukcje instalacji
