VideoPublishing (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Save
pt: Salvar

en: Format
pt: Formato

en: API Key
pt: Chave de API

en: Media
pt: Mídia

en: Installation instructions
pt: Instruções de Instalação
