VideoPublishing (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Description
ru: Описание

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Save
ru: Сохранить

en: Format
ru: Формат

en: Player
ru: Плеер

en: API Key
ru: Ключ API

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Video
ru: Видео

en: Installation instructions
ru: Инструкции по установке
