VideoPublishing (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Description
sk: Popis

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Save
sk: Uložiť

en: Format
sk: Formát

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Media
sk: Médiá
