VideoPublishing (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Save
sv: Spara

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Installation instructions
sv: Instruktioner för installation
