VideoPublishing (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Save
ta: சேமி

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Media
ta: ஊடகம்
