VideoPublishing (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Save
th: บันทึก

en: Format
th: รูปแบบ

en: Media
th: สื่อ

en: Video
th: วีดีโอ
