VideoPublishing (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Save
tr: Kaydet

en: Format
tr: Biçim

en: Media
tr: Medya

en: Installation instructions
tr: Kurulum yönergeleri
