VideoPublishing (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: - None -
vi: - Không -

en: Save
vi: Lưu

en: Format
vi: Định dạng

en: Media
vi: Phương tiện

en: Installation instructions
vi: Hướng dẫn cài đặt

en: Tile
vi: Lợp
