VideoPublishing (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Save
ar: حفظ

en: Format
ar: التنسيق

en: Media
ar: ميديا

en: Video
ar: فيديو
