VideoPublishing (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Save
fr: Enregistrer

en: Player
fr: Lecteur

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Media
fr: Média

en: Video
fr: Vidéo

en: Installation instructions
fr: Instructions d'installation

en: Tile
fr: Tuile
